"Слава Богу, Честь Марії, Нам Мир!"

четвер, 18 серпня 2011 р.

Облечини в Сестер Служебниць

18 серпня 2011 р. в монастирі св. Миколая в м. Надвірній відбулася урочиста Божественна Літургія, під час якої двоє кандидаток Сестер Служебниць НДМ облеклися в одежу новичок, бажаючи «у цьому святому Згромадженні якнайкраще звершувати подвиг життя свого, щоб сподобитися нев’янучого вінця і вічної радості в небі»  (Чин Облечин ). А також троє Сестер прийняли свої чергові тимчасові Обіти. Цій події передувало тижневе духовне приготування в молитві, тиші і мовчанці під проводом реколентанта о.Bасиля Мендруня ЧСВВ, який і довершив Чин Облечин.
Новіціят є основною школою богопосвяченого життя. В дусі відокремлення і зосередження новичка намагається більше пізнати Того, Хто її покликав. Вивчає і вводить у практику життя євангельських рад, пізнає харизму Згромадження і тим «готується до цілковитого відання себе Богові, як Сестра Служебниця Непорочної Діви Марії» (Конституція Згромадження). На святкову подію прибули Сестри з інших монаших спільнот, а також Провінційна Настоятелька Сестер Служебниць с. Надія Котур, яка привітала новооблечених с. Марту і с. Романну, а також сестер рясофорниць, побажавши їм вірності у сповненні Божої волі, а також за молитвами Пресвятої Богородиці, Покровительки Згромадження, і святих попередниць дійти до довічної посвяти Господеві.
    
Згромадження Сестер Служебниць НДМ – перше апостольське Згромадження УГКЦ на Україні. Йдучи за голосом Спасителя та будучи вірними харизмі Засновників, сестри посвячуються виховній праці, піклуванню за хворими, ділам милосердя і любові до ближнього, дбають про красу Божих храмів; намагаються відповідати на потреби нинішнього суспільства та служити там, де є найбільша потреба. На даний час Сестри Служебниці несуть своє служіння у 15 країнах світу, поширюючи Боже Царство серед свого і інших народів.

2 коментарі:

  1. Нехай Господь кріпить Своєю Любов'ю ці щирі покликання!!!

    ВідповістиВидалити